Çılgın Ziyaretçiler 3: Ihtilal (Dublaj+Altyazılı) 4.5/10
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
4.5 IMDB Puanı 206 Görüntülenme

Çılgın Ziyaretçiler 3: Ihtilal (Dublaj+Altyazılı) 4.5/10

1993 yılında Les visiteurs orijinal ismiyle hayatımıza giren, 1998 yılında serinin ikinci filminden daha sonra Çılgın Konuklar – Just Visiting gibi devam filmiyle hatırladığımız ve uzun bir aradan daha sonra Çılgın Ziyaretçiler 3 : Devir olarak her tarafta gündemimize girmeyi başaran ve Orta çağ dan günümüze nasıl süre yolculuğu yaptığını konu bölge filmde. 21.yüzyıla gelen ziyaretçiler büyük bir kültür ve dil şokuna girseler de bu şoku kısa sürede atlatacaklardır. Şövalye Godefroy de Montmirail ve yetiştirdiği şövalye adayı Jacquouille 1793 yılında yaşamaktadır. Zincirlerinden kurtulmak için hileye başvuran ikili, Montmirail ailesinin tehlikeli kaçışına katılırlar. Kasıt ise belirttiğimiz gibi süre yolculuğudur..

Not: Altyazılı olan filme yeni Türkçe Dublaj da eklenerek güncellendi. Bilgilendirme; Serinin diğer bölümleri ’de kaçıranlar için güncellendi.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  The Visitors: Bastille Day

  Senaryo:

  Christian Clavier (adaptation), Christian Clavier (dialogue), Christian Clavier (screenplay), Jean-Marie Poiré (adaptation), Jean-Marie Poiré (dialogue), Jean-Marie Poiré (screenplay)

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?